Den s Junior Diplomat Initiative

28.11.2016

Dne 28. října 2016 oslavila studentská organizace Junior Diplomat Initiative své 5. narozeniny. Pojďte oslavit toto výročí a přijměte pozvání na akci s názvem Den s JDI. Ta se uskuteční v pondělí 28. listopadu na VŠE v Praze. Těšit se můžete na dva workshopy a diskuzní panel, na nichž vystoupí významné osobnosti české diplomacie a odborníci na mezinárodní vztahy.

Akce je určena všem studentům VŠE v Praze. Kapacita místností je omezena, a proto je nutné se na akci registrovat. Stačí poslat e-mail na adresu registrace@jdi-vse.cz, ve kterém uvedete jméno, fakultu, obor, ročník studia a vámi preferovaný workshop. S výběrem workshopu se vám organizátoři pokusí maximálně vyhovět, avšak prosí o shovívavost. V případě, že bude kapacita zaplněna, bude vám nabídnuta účast na druhém workshopu. Registrací se přihlašujete automaticky na obě části programu – jak na workshop, tak na panel.

Přihlašování bude probíhat na bázi „first come, first served“. Registrovat se je možné ve čtvrtek 17. listopadu od 20:00 hodin. Po zpracování registrací Vám bude poslán e-mail s odpovědí.

Podrobný program

Den_s_JDI_program