Program „Regional Academy on the United Nations“

20.3.2015

Středisko mezinárodních studií Jana Masaryka a České sdružení pro Spojené národy ve spolupráci s partnerskými univerzitami v Szegedu, Vídni a Bělehradě, Diplomatickou akademií ve Vídni, ACUNS, UNIS, CTBTO a dalšími partnery nabízí studentům možnost účasti ve čtvrtém ročníku výběrového mezinárodního programu „Regional Academy on the United Nations“.

Program je určen především studentům magisterského studia oborů mezinárodních vztahů, (mezinárodní) ekonomie, práva a dalších oborů souvisejících s aktivitami systému OSN.

Termín pro podání přihlášek je do pátku 20. března 2015.

Více informací o způsobu podání přihlášky najdete v příslušné sekci na webových stránkách programu. Bližší informace o programu jsou k dispozici na webových stránkách programu www.ra-un.org a v přiloženém dokumentu.