První držitelé certifikátu pro vynikající absolventy vedlejší specializace Ekonomická diplomacie

V letním semestru 2015/2016 získali první studenti certifikát vedlejší specializace Ekonomická diplomacie, určený pro vynikající absolventy této specializace. Novými držiteli tohoto certifikátu jsou Bc. Barbora Kudzejová, Bc. Kateřina Šmahelová a Bc. Matti Tetřev. Podmínky pro získání certifikátu kladou důraz nejen na získání teoretických znalostí, ale i jejich procvičení v praxi a také získání zkušeností ze zahraničí.

Slečna Barbora Kudzejová a pan Matti Tetřev převzali své certifikáty dne 23. června 2016 z rukou náměstka ministra zahraničních věcí ČR Ing. Martina Tlapy, MBA při slavnostním ceremoniálu v budově Ministerstva zahraničních věcí ČR na závěr Konference ekonomických diplomatů. Slavnostnímu ceremoniálu byli přítomni rovněž PhDr. Vladimír Špidla, ředitel odboru poradců a poradkyň předsedy vlády ČR a proděkan pro pedagogickou činnost Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze, doc. Ing. Pavel Hnát, Ph.D.

Našim vynikajícím absolventům srdečně blahopřejeme a do dalšího života přejeme hodně pracovních i osobních úspěchů.

VŠE_01 VŠE_07