Seminář „Jak nastartovat kariéru v OECD“ 11. 11. (FMV)

11.11.2014 14:30

logo-oecd-e1414075127909Ministerstvo zahraničních věcí České republiky ve spolupráci s Fakultou mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze a sekretariátem OECD Vás zve na seminář JAK NASTARTOVAT KARIÉRU V OECD: Program OECD pro mladé profesionály, který se bude konat v úterý 11. listopadu 2014 od 14,30 hod ve Vencovského aule. Po seminářích zaměřených na Skupinu světové banky nebo OSN se jedná o další unikátní možnost, jak získat informace o kariérních možnostech v prestižních mezinárodních organizacích.

JAK NASTARTOVAT KARIÉRU V OECD
Program OECD pro mladé profesionály

v úterý 11. listopadu 2014 od 14,30 hod ve Vencovského aule
Vysoké školy ekonomické v Praze
Náměstí W. Churchilla 4, Praha 3

Kurz je určen všem studentům Vysoké školy ekonomické v Praze a ostatních vysokých škol se zájmem o práci v OECD. Uskuteční se v angličtině a nebude tlumočen.

Pozvánku naleznete zde

14:30 – 16:00:

• podrobné informace o novém programu „OECD Young Professionals“ podrobnosti na http://www.oecd.org/careers/oecdyoungprofessionalsprogramme.htm
  • OECD: what we are – what we do – what makes us the OECD
  • How we recruit
  • 2015 OECD Young Professional Programme (description – practical information)
  • Other opportunities
  • Internship Programmes

Účelem semináře je informovat o možnostech účastnit se výběrových řízení a následně zaměstnání v OECD, poskytnout užitečné kontakty, důležité praktické informace a zkušenosti při zapojení do těchto výběrových řízení.

Na semináři vystoupí:

Pavel Rozsypal, velvyslanec a stálý představitel ČR při OECD

a expertky ze sekce Human Resource Managament sekretariátu OECD:

Makoto Miyasako, Head of the Strategy and Business Analysis Group

Elise Sequeira, Human Resources Consultant