Workshop „Impacts of Democratization on the MENA Region“

25.11.2016

Zveme vás na workshop o dopadech demokratizačních procesů v regionu MENA, který pořádá Středisko mezinárodních studií Jana Masaryka Fakulty mezinárodních vztahů ve spolupráci s Centrem asijských studií, a to 25. listopadu 2016, od 11:00, v učebně SB 225 (na Vysoké škole ekonomické v Praze).

Workshop je součástí projektu IGA „Crises in MENA and southwest Asia: democratisation, militancy and security“.

Na semináři zazní prezentace členů projektu vycházející z jejich dosavadního výzkumu zaměřeného na krize v oblasti MENA (Middle East and North Africa) a jihovýchodní Asie, možnosti a omezení demokratizace zemí tohoto regionu, militantnost a otázky související s bezpečností:

• Pamir H. Sahill: MENA and Southwest Asia: Identities, (Dis)Orders and Borders
  • Radka Havlová: Impacts of Democratization on the Palestinian State: Political and Economic Consequences
  • Aneta Hlavsová: Approaches of George W. Bush and Barack Obama Towards the Middle East
  • Kristýna Tamchynová: The (Non)Democratization of Turkey and Its Implications

Následovat bude diskuze s účastníky semináře.

Aktuální informace o akci najdete i na našich Facebookových stránkách.

Změna programu vyhrazena.