1.7.2018 - 31.8.2018 - Hlavní prázdniny

17.9.2018 - 14.12.2018 - Výuka v zimním semestru 2018/2019

27.9.2018 - Děkanský den

Výběrové řízení na stáž na obchodně-ekonomickém úseku Velvyslanectví České republiky v Rakousku

Velvyslanectví České republiky v Rakousku vyhlašuje výběrové řízení na neplacenou tří až šestiměsíční studijní stáž na obchodně-ekonomickém úseku.

Velvyslanectví České republiky v Rakousku nabízí studentům vysokých škol, kteří se zaměřují na oblast mezinárodních vztahů a ekonomiky, možnost absolvovat stáž v rozmezí tří až šesti měsíců. Stážisté mají jedinečnou příležitost získat cenné znalosti a zkušenosti v oblasti zahraničního zastupování ČR v zahraničí. Studijní stáž lze uskutečnit pouze tehdy, je-li žadatel studentem na VŠ v bakalářském, magisterském nebo navazujícím doktorandském studijním programu, absolventem bakalářského nebo magisterského studia nejpozději do jednoho roku po jeho ukončení (dokládá se potvrzením o studiu nebo dokladem o úspěšném absolvování studia; stáž se neumožňuje při distanční formě studia).